Sagaidīsim vasaru salsas ritmā!

4.jūnijā plkst. 19:00 uz Rīgas Kongresu nama skatuves ar Kolumbijas Goda konsulāta Latvijā, Kolumbijas Ārlietu Ministrijas, kā arī Kolumbijas Vēstniecības Polijā atbalstu notiks vienīgais Kolumbijas salsas Pasaules čempionu - deju grupas „Swing Latino” koncerts.

Neraugoties uz to, ka Kolumbija atrodas tūkstošiem kilometru attālumā no Rīgas, šovasar izjutīsim Kolumbijas gaisotni pavisam tuvu. Latvijas – Kolumbijas draudzībai veltītais vakars, dos iespēju visiem klātesošajiem izbaudīt karsto Latīņamerikas deju ritma atmosfēru un sagaidīt vēso Baltijas vasaru lieliskā noskaņojumā.

Salsa ir viena no Kolumbijas nacionālajām dejām. Bet salsa – tas ir arī kaut kas vairāk par vienkāršu deju, tas ir dzīves veids, tā ir miljonu cilvēku vēsture, kuriem šī deja ir kļuvusi par kaisli, mērķi un pat par ienākumu avotu.

Grupa „Swing Latino” demonstrē Kolumbijas salsas kultūru un tās īpašo deju stilu. Deju skola „Swing Latino” tika nodibināta 1999.gadā Kalī - salsas galvaspilsētā. Šī organizācija ir ne tikai viena no labākajām salsas skolām valstī, bet arī ievērojama, salsu popularizējoša struktūra, un, nav mazsvarīgi, ka šī struktūra dod iespēju ar šīs dejas palīdzību nopelnīt iztiku daudziem nabadzīgo pilsētas kvartālu iedzīvotājiem.

Katram no mums ir vienreizēja iespēja izbaudīt unikālo Kolumbijas kultūras mantojuma izpausmi, vērojot skaistas dejas Kolumbijas salsas Pasaules čempionu – grupas „Swing Latino” izpildījumā.

„Šīs salsas pasākums - svarīgs divu kultūru satuvināšanās solis. Tas ir unikāls, un nekas tamlīdzīgs līdz šim Latvijā nav rīkots. Un mēs esam laimīgi par ievērojamo atbalstu no Kolumbijas Ārlietu Ministrijas un Kolumbijas Vēstniecības Polijā, ka varam piedāvāt šo interesanto projektu Latvijas skatītāju vērtējumam – saka Kolumbijas Goda konsuls Latvijā Roberts Binde”. „Mēs gaidam Jūs visus!”

Vairāk par projektu “SWING Latino: www.elmulatoysuswinglatino.com

Vēlamies pateikties visiem, kas piedalījās un atbalstīja mūs šajā pasakumā!

Fotoreportāža