Arhīvs

Kolumbijas ārkārtējā un pilnvarotā vēstnieka Horhes Alberto Barantesa Ujoas (Jorge Alberto Barrantes Ulloa) akreditācija Rīgā, 2007.gada 4.septembrī

No kreisās: Roberts Binde, Kolumbijas Goda konsuls, Jorge Alberto Barrantes Ulloa, Kolumbijas vēstnieks, Valdis Zatlers, LR prezidents

 

 

Tikšanās ar Kolumbijas ārlietu ministru Fernando Arauho Perdomo (Fernando Araújo Perdomo). Bogota, 2007. gada 30.marts.

No kreisās: Marta Arango de Durán, Latvijas Goda konsule Kolumbijā; Fernando Araújo Perdomo, Kolumbijas ārlietu ministrs; Roberts Binde, Kolumbijas Goda konsuls Latvijā.

 

Starptautiskais festivāls Starptautiskajā Rīgas sākumskolā

Šī gada 19.martā Starptautiskajā Rīgas sākumskolā norisinājās Starptautiskais Festivāls. Šis pasākums tika rīkots kā ceļojums apkārt pasaulei, kur neizpalika pat pases. Katra klase bija iekārtota kā atsevišķa valsts vai reģions. Bērniem tā bija lieliska iespēja iepazīt citu tautu kultūru un tradīcijas interaktīvā veidā. Viena no apceļotajām valstīm bija arī Kolumbija. 

 

colombia

 

 


Kolumbijas ārlietu ministres vizīte

2006.gada 31.janvārī un 1.februārī Latvijā oficiālā vizītē ierodas Kolumbijas Republikas ārlietu ministre Karolina Barko (Carolina Barco), kuru oficiālajā delegācijā pavada Kolumbijas Republikas vēstniece Dorija Sančesa de Vetsela (Dory Sánchez de Wetzel), Kolumbijas ārlietu ministrijas Eiropas lietu direktors Hosē Renato Salasars (Jose Renato Salazar), kā arī Kolumbijas Goda konsuls Latvijā Roberts Binde. Šī ir pirmā augsta līmeņa tikšanās ar Kolumbijas valdības amatpersonu Latvijas vēsturē.


Vizītes laikā abu valstu ārlietu ministri parakstīja Saprašanās memorandu par abu pušu interesējošo jautājumu politisko konsultāciju kārtību, kas paredz ar politisko konsultāciju starpniecību stiprināt valstu draudzīgās attiecības un veicināt sadarbību.