Fotoizstāde

CITA AMERIKA

 

Pirmo reizi Latvijā no 27.marta līdz 4.maijam piecās Latvijas pilsētās - Rīgā, Ventspilī, Valmierā, Daugavpilī un Liepājā - notiks Latīņamerikas valstu fotoizstāde ar nosaukumu „Cita Amerika”, kurā tiks izstādītas sešu Latīņamerikas valstu (Čīles, Brazīlijas, Kolumbijas, Meksikas, Urugvajas un Ekvadoras) fotogrāfijas. Izstāde ir sešu Latīņamerikas valstu Goda konsulu veltījums Latvijas Republikas 90 gadu svinībām. Tā nebūs vienkārši fotoizstāde – tas būs savdabīgs veids kā pastāstīt par šīm valstīm, lai iepazīstinātu Latvijas sabiedrību ar šo valstu kultūru, dabu, arhitektūru, cilvēkiem un citiem aspektiem, tādējādi arī pati izstāde notiks „tuvāk tautai”, t.i. tirdzniecības centros, nevis muzejos. Šāda veida pasākums Latvijā notiks pirmo reizi, kas būs kā atspēriena punkts tālākai Latvijas un Latīņamerikas valstu sadarbības veicināšanai gan tūrisma, gan izglītības, gan arī citās jomās.  


Fotoizstādes programma: 

28.03. – 30.03. Rīga, Reval Hotel Latvija 
31.03. – 06.04. Rīga, Tirdzniecības centrs „Mols” 
08.04. – 13.04. Ventspils, tirdzniecības centrs „Tobago” 
15.04. – 20.04. Valmiera, tirdzniecības centrs „Valleta” 
22.04. – 27.04. Daugavpils, kinoteātris „Renesanse” 
30.04. – 04.05. Liepāja, tirdzniecības centrs „Ostmala” 

 

Fotoizstādi sponsorē: Sony spoguļkameras, Rīgas dome, CEMEX, Brazīlijas Vēstniecība, Kolumbijas Vēstniecība, Meksikas Vēstniecība. 

Fotoizstādes īpašais atbalsts: Valters un Rapa 

Atbalsta: Latvijas Republikas Ārlietu ministrija, Čīles vēstniecība, Ekvadoras Vēstniecība, Urugvajas Vēstniecība, Reval Hotel Latvija, Kaleva Travel, Latvijas Kultūras akadēmija, Latvijas Universitāte, tirdzniecības centri „Mols”, „Tobago”, „Valleta”, „Ostmala”, kinoteātris „Renesanse”, draugiem.lv, Tequila Corralejo, meksikatev.lv, Party Agency, Lamatas un slazdi. 
 

Lejupielādēt  izstādes plakātu 

Lejuplādēt preses relīzi 
 


Aicinām apmeklēt fotoizstādi „Cita Amerika” un iepazīt Latīņamerikas valstu dažādību!