Tūrisms

Latvijas pilsoņiem, dodoties uz Kolumbiju, ir nepieciešama vīza (skatīt sadaļu Vīzas).

Lai no Latvijas nokļūtu Kolumbijā, ir jāpārvar 10041 km (attālums starp abu valstu galvaspilsētām). To var darīt vai nu ar gaisa, vai jūras transportu. No Latvijas nav tiešo avio reisu uz Kolumbiju, tādējādi ir jāveic pārsēšanās vai nu Spānijā, vai Francijā, vai arī Lielbritānijā. Starptautiskās aviokompānijas, kas veic lidojumus uz Kolumbiju ir: Iberia, Air France, British Airways u.c. Kolumbijas nacionālā aviokompānija ir Avianca.

Viesnīcas. Kolumbijā ir plašs viesnīcu piedāvājuma klāsts, no kurām izvēlēties pēc savām vēlmēm un iespējām. Viesnīcas rezervāciju Jūs varat veikt www.reservashoteleras.com.co 

Vakcīnas. Lai iebrauktu Kolumbijā, nav nepieciešams vakcinēties, lai gan ir ieteicams vakcinēties pret dzelteno drudzi un tetānusu (stingumkrampjiem), ja ir paredzēts doties uz džungļiem. 

 

Lielākās pilsētas 

Bogota ir Kolumbijas galvaspilsēta, kurā ir ap 8 miljoniem iedzīvotāju, un tā atrodas apmēram 2600 m virs jūras līmeņa. Tajā ir ļoti daudz tūrisma objektu un tā ir nozīmīgs biznesa centrs, kurā vienkopus atrodas dažādi pasaules uzņēmumi. Pilsēta, pateicoties tās iedzīvotāju skaitam, produkcijas un darījumu apjomam, veido valsts lielāko tirgu. 

Medeljina (Medellín) tiek saukta par Kolumbijas industriālo pilsētu. Tajā ir izvietotas daudz tekstilrūpniecības, apģērbu, pārtikas, tabakas, lauksaimniecības mašīnu, tērauda, ķīmijas, cementa un mēbeļu ražotnes, un šī pilsēta ir kļuvusi par Dienvidamerikas lielāko tekstilrūpniecības nozarē. Antiokija (Antioquia), kas ir reģions, kurā atrodas Medeljina, ir nozīmīgs elektroražotnes, kalnrūpniecības un lauksaimniecības centrs, turklāt tajā tiek saražota liela daļa eksporta produktu kā kafija, banāni un ziedi. 

Pārējās lielās pilsētas ir Kali (Cali), kas ir Kaukas ielejas galvaspilsēta, kura ir cukurniedru un cukura ražotājs, un Barankilja (Baranquilla). Kartahena (Cartagena de las Indias) valsts ziemeļdaļā, kas ir iekļauta UNESCO cilvēces kultūras mantojuma sarakstā, pateicoties tās skaistumam un infrastruktūrai, ir daudzu pasaules starptautisko konferenču un biznesa centrs.